loading
arrow_back
Yönetim Paneli Demo Talebi

Yönetim paneli demo bilgilerini, e-posta adresinize ileteceğiz:

Talebi İletin
Bizimle İrtibat Kurun

Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bize yazın.

Gönder

Yeni Nesil Gelişmiş Haber Yazılımı
Yenilikçi Habercilere Özel Olarak Hazırlanan HaberApi, Bir Çok Yenilik ve Özellikleri ile Karşınızda!

8 Farklı Özel Haber Şablonu
HaberApi Gelişmiş Yönetim Panelinde Haberler, Videolar, Testler ve Fotoğraf Galerilerileri için Özel Hazırlanmış 8 Farklı Haber Şablonundan Dilediğinizi Seçerek Kolayca İçeriklerinizi Ekleyebilir ve Düzenleyebilirsiniz.

Sınırsız ve Otomatik Dönüşümlü Reklam Alanları
HaberApi Haber Yazılımında Sınırsız Reklam Ekleyebilirsiniz. Ayrıca Aynı Reklam Alanına İstediğiniz Kadar Faklı Reklam Ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz Reklamlar Otomatik Olarak Dönüşümlü Bir Şekilde Ziyaretçilerinize Gösterilir. Reklam Başlangıç ve Bitiş Süresini Belirleyebilirsiniz. Bu Sayede Aynı Reklam Alanını Birden Fazla Reklam Verene Daha Uygun Fiyatlara Satabilirsiniz.

Türkiye'nin En İyi Haber Havuzu
HaberApi Haber Yazılımı Kullanıcıları Sitelerine Ekledikleri Haberleri Dilerlerse Haber Havuzuna Ekleyebilirler. Yada Haber Havuzundan İstediğiniz Haberi Kolayca Sitenizde Yayınlayabilirsiniz. Diğer Haber Sitelerinin Haberinizi Kullanmasına İzin Vererek Daha Fazla Okuyucu Kitlesine Ulaşabilirsiniz.

Emsalsiz Köşe Yazarları Bölümü

HaberApi de Dilediğiniz Kadar Köşe Yazarına Yer Verebilirsiniz. Okuyucularınız Beğendikleri Köşe Yazarlarını Takip Edebilir Onlarla Etkileşime Geçebilirler. Bu Sayede Sadık Ziyaretçilere Sahip Olarak Okuyucu Kitlenizi Büyütebilirsiniz.

Sınırsız Test Ekleme
HaberApi Yeni Nesil Haber Yazılımında Ziyaretçileriniz İçin Sınırsız Sayıda Testler Oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz Testlerin Sosyal Medyada Paylaşılmasını Sağlayarak Yeni Ziyaretçileri Sitenize Çekebilirsiniz.

Premium Seo Araçları

HaberApi Haber Yazılımının Premium Seo Ayarları İle Google ve Yandex Gibi Arama Motorlarında Zirvede Olabilirsiniz.

İstediğiniz Dilde Haber Yayınlayın
HaberApi Haber Yazılımının Birden Fazla Dilde Yayın Yapma Özelliği ile İle Sadece Türkçe Değil İstediğiniz Herhangi Bir Dilde de Haberlerinizi Yayınlayabilirsiniz.

Haber Sitenizi Dilediğiniz Gibi Özelleştirin
Türkiye'nin En Kapsamlı Özelleştirme Ayarlarına Sahip Haber Yazılımı HaberApi İle Haber Sitenizi Kendi İsteklerinize Göre Düzenleyerek Benzersiz Bir Haber Sitesine Sahip Olabilirsiniz.